Letná škola Ashtanga jógy 4. ročník

Poďte s nami stráviť kúsok leta, tak ako to máme radi my..

Srdečne Vás pozývame na 4. ročník "LETNEJ ŠKOLY ASHTANGA JOGY" prvýkrát k moru (...jednému z najkrajších v Európe) do Chorvátska. Za včasného rána budeme praktizovať Ashtanga jogu na preslnenej terase s výhľadom na more a potom sa po zvyšok dňa môžete venovať sami sebe, svojej rodine, oddychu, alebo lepšiemu spoznávaniu prekrásnej krajiny okolo seba.

Termin LETNÁ ŠKOLA JÓGY je 17. - 24. júna 2023

Deti a havkovia sú vítaní. 

O destinácii:

Drvenik je jednou z periel Makarskej riviéry a ideálne miesto pre kľudnú rodinnú, či aktívnu dovolenku. Kilometrové vychádzkové trasy, cyklotrasy, pešia turistika v kamenitom terénu, lezecká stena, alebo potápanie... to sú iba príklady aktivít, ktoré si môžete v tejto oblasti užívať.

Objavujte prekrásne kamienkové pláže s pozvoľným vstupom do mora, lemované borovicami (veľmi vhodné pre deti). Alebo spoznávajte kraj, kde početné archeologické nálezy svedčia o tom, že na území obce Drvenik existoval život skôr ako v 13. storočí.

Z Drveniku si môžete spraviť množstvo výletov loďou (Hvar) alebo po zemi (Dubrovnik atď..).

Cena:

399,50 Eur/osoba zahŕňa
7x ubytovanie v apartmáne s vlastnou kúpeľňou, klímou a kuchynkou
7x polopenzia (raňajky formou bufetu, večera výber z dvoch jedál)
7x ranná Ashtanga joga s Jiřím
1x večerný „Skill based“ workshop s Jiřím

Platba zálohy 100 Eur/osoba, zvyšná suma mesiac pred pobytom.

Ostatné ceny:

Necvičiaci dospelák 299,50 Eur
Dieťa (do 3 rokov) bez nároku na lôžko a stravu ZDARMA
Dieťa (do 12r. na prístelke so stravou)  285 Eur
Dieťa (13-17r. na prístelke so stravou)  299,50 Eur
Parkovanie 20/auto/celý pobyt

Ashtanga joga

Od nedele do soboty budeme za úsvitu (6.00 hod.) praktizovať Ashtanga jogu štýlom Mysore. K dispozícii nám bude krásna a priestranná terasa s výhľadom na more, alebo priestor priamo na pláži v tesnej blízkosti našej vily.

O štýle Mysore:
Mysore je štýl cvičenia ashtanga jogy. Správne pozície, dýchanie a ďalšie aspekty praxe sú vysvetľované cvičiacim postupne, spôsobom prístupným pre všetky úrovne pokročilosti. Táto metóda dáva každému potrebný čas a priestor na dôkladné osvojenie, pochopenie a lepšie zapamätanie jednotlivých ásan. Postupom času sa telo posilní, očistí, myseľ je kľudná, dych plynulý a prehĺbený. Akonáhle si žiak zapamätá sled pozícií, ktoré ho učiteľ naučí, sú mu pridané nové ásany. Žiaci tak majú možnosť cvičiť svojim vlastným tempom, nezávisle na ostatných. No zároveň ich môžu vnímať, nechať sa nimi inšpirovať a vstrebávať pozitívnu energiu, ktorá vzniká pri spoločnom úsilí a cvičení. Vďaka tejto metóde je učiteľ schopný pracovať s každým žiakom individuálne.

Ubytovanie

Najväčším bonusom Villy PORAT je jej bezprostredná blízkosť od mora, kde sa nachádza aj reštaurácia, v ktorej pre nás bude zabezpečená strava. Apartmány sú skromné, ale čisté a udržiavané. Každý má svoju vlastnú kuchynku s príslušenstvom, chladničkou, kúpeľňu a toaletou. Raňajky budú podávané formou bufetových stolov, večere formou výberu z dvoch jedál. 

Doprava

Vlastná. Pokiaľ hľadáte odvoz z TN a okolia, radi vám po vzájomnej dohode, sprostredkujeme kontakt na ostatných a cestovné náklady môžete zdieľať spoločne.Doprava na miesto je možná aj kombináciou vlak (Regiojet) plus Bus (Flixbus).

Stravovanie

Každý deň nám budú pripravované čerstvé, raňajky a večere, ktoré budú za pekného počasia podávané na terase reštáurácie vedľa nášho ubytovania s výhľadom na more. Obed si môžete pripraviť priamo vo vlastnej kuchynke (podľa typu izby), poprípade si zájsť do jednej reštaurácií a kaviarní priamo v mestečku Drvenik.

Praktické informácie

Podložky na cvičenie:
Odporúčame doniesť si vlastnú podložku na cvičenie, ako aj uterák, dezinfekciu a iné potrebné pomôcky.

Parkovanie:
V blízkosti Villy Porat. Cena 20 Eur/pobyt.

Internet:
Vo vašom apartmáne bude k dispozícii vysokorýchlostné wifi pripojenie.

Kapacita je obmedzená, max. 14 cvičiacich.

Termíny

Typ pobytu dátum dní doprava registrácia
Letná škola jógy 17.-24.6.2023 7 individuálna jogavskole@gmail.com