Letná škola jógy

Poďte s nami stráviť kúsok leta, tak ako to máme radi my..

Srdečne Vás pozývame už na 3. ročník "LETNEJ ŠKOLY ASHTANGA JOGY" - tam, kam už chodíme ako na chatu, do nami milovanej, malebnej Banskej Štiavnice. Za včasného rána budeme praktikovať Ashtanga jogu, a potom sa po zbytok dňa môžete venovať sami sebe, svojej rodine a lepšiemu spoznávaniu prekrásnej prírody okolo seba.

Termin LETNÁ ŠKOLA JÓGY je 24.-28.8.22

Deti a havkovia sú vítaní.

O destinácii:

Banská Štiavnica je jedným z najkrajších a historicky najzaujímavejších miest na Slovensku. Od roku 1993 je aj zapísaná do Zoznamu svetového kultúrneho a prírodného dedičstva UNESCO.
Mesto nachádzajúce sa priamo uprostred vulkánu, ponúka množstvo historických, kultúrnych a technických pamiatok na objavovanie, ako aj oddych a relax v panenskej prírode.

Cena:

Ubytovanie ŠTANDART 337 Eur/osoba
Ubytovanie DELUXE 437 Eur/osoba

...zahŕňa
4x ubytovanie v apartmáne s vlastnou kúpeľňou (niektoré aj s kuchynkou)
4x bohaté raňajky formou švédskych stolov
3x čerstvá, vegetariánska večera (polievka, hlavné jedlo, dezert)
4x Ashtanga joga s Jiřím (Mysore štýlom)
1x Satsang a diskusia s Jiřím
1x Trailovy vybeh do okolia s Igorom
1x čiastočná masáž podľa vášho výberu (30 min.)
1x wellness a saunovanie (60 min.)
Wifi pripojenie
Parkovanie priamo v areáli Ubytovania Aura

Ostatné ceny:

Necvičiaci dospelák 297 Eur
Iba program (6x Ashtanga joga Mysore prax, 1x Satsang) 87 Eur
Dieťa bez nároku na lôžko a stravu ZDARMA
Dieťa (do 12r. na prístelke so stravou) 147 Eur)
Dieťa (13-17r. na prístelke so stravou) 207 Eur
Havko 5 Eur

Ashtanga joga

Od nedele do piatku budeme za úsvitu (6.30 hod.) praktikovať ashtanga jogu štýlom Mysore. K dispozícii nám bude krásne udržiavaná záhrada s výhľadom na Štiavnickú Kalváriu a neprekvapia nás ani chladnejšie rána, kedy sa môžeme presunúť do vzdušného, drevom prevoňaného štúdia priamo v areáli nášho ubytovania.

O štýle Mysore:
Mysore je štýl cvičenia ashtanga jogy. Správne pozície, dýchanie a ďalšie aspekty praxe sú vysvetľované cvičiacim postupne, spôsobom prístupným pre všetky úrovne pokročilosti. Táto metóda dáva každému potrebný čas a priestor na dôkladné osvojenie, pochopenie a lepšie zapamätanie jednotlivých ásan. Postupom času sa telo posilní, očistí, myseľ je kľudná, dych plynulý a prehĺbený. Akonáhle si žiak zapamätá sled pozícií, ktoré ho učiteľ naučí, sú mu pridané nové ásany. Žiaci tak majú možnosť cvičiť svojim vlastným tempom, nezávisle na ostatných. No zároveň ich môžu vnímať, nechať sa nimi inšpirovať a vstrebávať pozitívnu energiu, ktorá vzniká pri spoločnom úsilí a cvičení. Vďaka tejto metóde je učiteľ schopný pracovať s každým žiakom individuálne.

Ubytovanie

Ubytovanie Aura je dostatočne v ústraní na to, aby nás nič nerušilo, a pritom kúsok od centra. Tak, aby nám zo Štiavnice nič neuniklo.
Všetky izby majú prístup do kúpeľne so sprchovým kútom alebo vaňou a wi-fi pripojenie. Väčšina tematicky ladených izieb má aj vlastnú TV so satelitom a niektoré aj kuchynku. Ubytovaní budete vo dvoch-, troch-, alebo štvor-lôžkových izbách. Deti a rodinný príslušníci sú vítaní.

Na relax si cez deň môžete vybrať záhradu, večer stráviť pri grile alebo ohni, zahrať si biliard či Pétangue. K dispozícii je aj nový wellness s jacuzzi a fínskou saunou. A to všetko s famóznymi výhľadmi.

Doprava

Vlastná. Pokiaľ hľadáte odvoz z TN a okolia, radi vám po vzájomnej dohode, sprostredkujeme kontakt na ostatných a cestovné náklady môžete zdieľať spoločne.

Stravovanie

Každý deň nám budú pripravované čerstvé, raňajky a večere, ktoré budú za pekného počasia podávané priamo na terase nášho ubytovania s výhľadom do zelene a na Štiavnickú Kalváriu. Obed si môžete pripraviť priamo vo vlastnej kuchynke (podľa typu izby), poprípade si zájsť do jednej z mnohých reštaurácií a kaviarní priamo v meste.

Praktické informácie

Podložky na cvičenie:
Odporúčame doniesť si vlastnú podložku na cvičenie, ako aj uterák, dezinfekciu a iné potrebné pomôcky.

Parkovanie:
Zdarma priamo v areáli Ubytovania Aura.

Internet:
Vo vašom apartmáne bude k dispozícii vysokorýchlostné wifi pripojenie.

Kapacita je obmedzená, max. 14 cvičiacich.

Typ pobytu dátum dní doprava
Letná škola jógy 24.-28.8.22 4 individuálna objednať