Tábor

Leto, slnko, voda, kamaráti.

Vysnívaný čas hlavne pre deti a všetku mládež, veď sú prázdniny!!! Je to obdobie, kedy si chceme užiť.... Počas dvoch mesiacov si doprajeme spoločne strávený čas s rodinou, no deti isto radi uvítajú aj nové zážitky  bez rodičov, spoznávaním nových kamarátov, aktivít, zaujímavostí. A aj preto sme si pripravili rôzne pobyty, či rodinné alebo čisto pre deti, kde o pohyb ako i zábavu je postarané.

Jogovo-tvorivý tábor na chalupe

Letný denný tábor s myšlienkou: "Cez zábavu k joge, cez inšpiráciu k tvoreniu".

Deti sa v prekrásnom prostredí Hornej Súče dosýta nabažia prírody, vďaka nej sa uvoľnia, nadýchajú čerstvého vzduchu a určite prídu aj inšpiratívne nápady k tvoreniu. Zábavnými jogovými hrami budú spoznávať nielen svoje telo, ale cibriť i svoje zmysly. K tvoreniu využijeme päť základných druhov energie vesmíru – päť prvkov – Vodu, Drevo, Oheň, Zem, Kov. A viete, že sú zastúpené i v nás? Zaujímavo ich prepojíme s remeslami našich predkov, kde deti získajú nové zručnosti a svoj vlastný výrobok bude milou spomienkou. Deti sa môžu tešiť na hrnčiarstvo, rezbárstvo, batikovanie, výrobu mandaly, bylinkového relaxačného vankúšika, lapača snov, štvrtkovú prespávačku/stanovačku, výlet na koziu farmu a záverečnú opekačku. Vy sa môžete s plným nasadením venovať práci a Vaše deti si budú užívať jogu, prírodu a vlastné tvorenie. S láskou sa postaráme o deti vo veku 7 – 11 rokov.

V cene je zahrnutá desiata, obed, olovrant, pitný režim, ako i materiálne a personálne náklady spojené s programom a starostlivosťou o deti.

KEDY: 18.7. - 22.7. 2022 (príchod: 7:30-8:30 / odchod: 17:00-17:30)

KDE: Trnávka 872, Horná Súča

ANIMÁTORI: Miriama Tureková, Magdaléna Schönová, Miroslava Chorvátová

KUCHÁR: Veronika Janáčková

Termíny

Typ pobytu dátum dní cenová ponuka doprava  
Denný tábor 18.07. - 22.07. 5 175 € individuálna objednať